Zaļās kārtas manuālis

Sveiks! Zaļā (un reizē arī noslēguma) kārta jau pēc mazāk nekā nedēļas, tāpēc pienācis īstais brīdis izlasīt tās instrukciju.
Šoreiz kārta notiks nevis Bioloģijas fakultātē, bet gan Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Tā kā daudzi dalībnieki varētu nezināt, kur tas atrodas, turp nebūs jādodas pašiem. Sākot no 10:00 reģistrācija kārtai notiks Bioloģijas fakultātē. Iziesim uz transportu plkst.10:30 (tātad jābūt ātrāk nekā parasti). Ja neesi Rīgas skolēns, vajadzēs nopirkt arī e-talonu ar 2 braucieniem (turp un atpakaļ), tas maksās € 2,30. Būtu jauki, ja Tu to izdarītu iepriekš, tomēr, ja nesanāk, nekas- varēsi nopirkt pirms pašas braukšanas. Ja nu kavēsi (to gan labāk nevajag), arī nekrīti panikā- atstāsim fakultātē kādu, ar ko varēsi doties uz Botānisko dārzu arī nedaudz pēc 11:00. Ja esi rīdzinieks, kuram sanāk tuvāk braukt uz Botānisko dārzu uzreiz- esi pie ieejas ap 10:50, dosimies iekšā kopā. 
Lielākā daļa uzdevumu būs veicami ārā, tāpēc paskaties laika prognozes un sagatavojies laikapstākļiem atbilstoši (ja nebūs sniega vētra, tad arī nokrišņu gadījumā pa āru tāpat būs jāvazājas). Atceries arī paņemt līdzi ko ēdamu, jo Botāniskā dārza tuvumā ēdamvietu nav, būs jāiztiek ar savam sviestmaizēm. Vēl paķer arī cietāku pamatni rakstīšanai, ja vien neesi gatavs katru reizi spiest lapu pret zemi, koku vai ceļgalu.
Laika plānošana vēl nav pabeigta, bet mēģināsim tikt galā līdz 16:30 (precīzāks laika plānojums tiks ievietots šeit laikā līdz trešdienas vakaram). Tā kā gan jau zini- parasti viss nenotiek kā plānots, tāpēc visdrīzāk tik ātri prom netiksiet (jo atceries arī, ka tiks apbalvoti kopvērtējumā labākie, kas prasa vairāk laika nekā parasti). Gaidot rezultātus, varēsi paklīst pa Botdārzu un papriecāties par augiem, nejūtot smago atbildības nastu par to, ka uzdevumi jāizpilda labāk nekā citiem.
 
Svarīgākais vēlreiz:
Ieeja Botāniskajā dārzā, protams, bez maksas.
Priecīgu maija sākumu un tiekamies sestdien!
 
Such pavasaris.