Pirmā JBS nometne aizritējusi!

Augusta vidū, baudot vienu no pēdējām siltajām vasaras nedēļām, LU BF prakses mājā Kolkā pulcējās 28 zinātkāri skolēni, lai iepazītos ar bioloģiju aci pret aci . Devāmies izzinošos pārgājienos gan mežos, gan pļavās, gan aizsargājamā purvā. Lūkojāmies gan zem zemes, gan virs tās, gan gaisā, gan ūdeņos, lai atrastu un izzinātu visu, kas apkārt ir dzīvs - zaļojošs, lidojošs, rāpojošs, peldošs. Klausījāmies zinošos vecbiologos - bezmugurkaulnieku pavēlniekā Voldemārā Spuņģī, mežu zinatājā Vilnī Skujā un ģenētikas lietu speciālistā Nilā Rostokā. Brīvajā laikā gaidījām saullēktu, vērojām zvaigznes, spēlējām volejbolu un mafiju, taisījām kinovakarus un nodevāmies dažādām citām, izklaidējošām un saliedējošām aktivitātēm, kas visas padarīja nometni par neaizmirstamu pieredzi ikvienam.

Pasākums nebūtu JBS pasākums, ja mēs nedotu iespēju izcelties arī zinošākajiem skolēniem. Hoptestā par nometnē apgūto labākos rezultātus uzradīja Toms Ekmanis, Sabīne Rasa Vīra, Dāvids Rubens un Lāsma Neiceniece.

Lielumlielais paldies atbalstītājiem, bez kuru līdzdalības nometne nebūtu varējusi notikt:
Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātei, fondam Asni un uzņēmumam Bioefekts par finansiālo atbalstu, kā arī Zaļā josta, Karameļu darbnīca, Long chips, Birzī, Olainfarm, Biosan, Lāsīte par atbalstu nodarbību materiāliem un balvām!


Paldies arī dalībniekiem, palīgiem un lektoriem, kuru neizsīkstošā enerģija un entuziasms padarīja pasākumu par lielisku piedzīvojumu!

Bildes atrodamas:

Šeit  un Šeit  un ŠeitUz tikšanos šīs sezonas kārtās!

JBS orgi