Jaunās JBS sezonas atklāšana

Hei, hei!

Kā redzat, vasara jau pagājusi un atkal sācies jauns mācību gads. Arī šogad JBS negrasās nekur pazust, tāpēc ceram, ka esat labi atpūtušies un gatavi jaunām zināšanām gan skolā skolā, gan arī Jauno biologu skolā!
Šogad pirmā nodarbība notiks jau 20. septembrī, pie tam būs citādāka nekā parasti. Kārta tiks organizēta kopā ar citām jauno dabaszinātnieku skolām- fiziķiem, ķīmiķiem, matemātiķiem un ģeogrāfiem- un sadarbībā ar Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru. Lai gan netiks organizētas jautājumu kārtas un nenotiks punktu skaitīšana kā parasti, būs iespēja iepazīties ar visām jauno dabaszinātnieku skolām un varbūt arī iegūt kādu gardumu no mūsu sponsora Fazer. Arī norises vieta būs neierasta- LU Fizikas un matemātikas fakultāte Zeļļu ielā 8. Un pieteikšanās arī nenotiek kā parasti, bet gan šeit: bit.ly/1qwVCFu
Infolapa par pasākumu ar dažām lietām, kas šeit nav minētas: http://ej.uz/DZMplakats

Tiekamies 20. septembrī plkst: 9:00 (tad sākas reģistrācija) Zeļļu ielā 8. Bet, ja netiec, nenokar degunu- kārta vairāk domāta jauno dalībnieku pievilināšanai un punkti par to skaitīti netiks, bet drīz vien publicēsim arī ierasto kārtu laikus un varēsi reģistrēties dalībai JBS! (: