2015./16. sezonas sākums kopā ar citiem jaunajie dabaszinātniekiem

Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu skolu svētki „Daba un zinātne - aizraujoši!” notiks sestdien, 3. oktobrī, plkst. 10.00 – 15.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Svētku laikā skolēniem būs iespēja vienlaicīgi iepazīt visas sešas „Jauno skolas”, lai izvēlētos sev saistošāko turpmākajam mācību gadam. Sadarbojoties ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, tās visas dalībniekiem būs sarūpējušas aizraujošas eksakto mācību priekšmetu darbnīcas, kurās pētīt, eksperimentēt un risināt netradicionālus uzdevumus kopā ar vienaudžiem no visas Latvijas. Tāpat varēs izpētīt savas, iespējams, nākotnes otrās mājas svētku laikā jaunieši jau laikus varēs izmēģināt, kā tas ir – jauno LU Dabaszinātņu akadēmisko centru Torņakalnā, kas ir modernākā studiju ēka Baltijā.

Ikgadējie svētku atbalstītāji SIA „Metrum” un AS „Latvijas Valsts meži” sadarbībā ar SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” piedāvās iespēju iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas ļaus pārliecināties, ka eksaktās zinātnes ir aizraujoša un perspektīva joma nākotnes karjeras izvēlei.

Lai reģistrētos pasākumam, dodies uz šejieni. Atceries, ka laiks to izdarīt ir tikai līdz 25 septembrim!