Zaļās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Kārlis Inga Reinis Rasa Juris Garšvielas KOPĀ
9_2 Agate Gedrovica Āgenskalna Valsts ģimnāzija 4 8 5 9 1 12 39
9_3 Ņikita Trojanskis Rīgas Rīnūžu vidusskola 3 7 7 9 1 5,5 32,5
9_1 Jānis Liepa Suntažu vidusskola 2 4 4 6 2 5 23
Max punkti 12 20 20 20 13 20 105

10. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Kārlis Inga Reinis Rasa Juris Garšvielas KOPĀ
10_3 Andis Ozoliņš Suntažu vidusskola 5,5 11 9 15,5 8 9 58
10_6 Joanna Dravante Rīgas angļu ģimnāzija 7 14 8 9,5 5,5 11 55
10_1 Kristīne Farina Suntažu vidusskola 8 10 6 13 5 12 54
10_5 Agnese Sauleviča Krāslavas Valsts ģimnāzija 5,5 8 10 12 5,5 10,5 51,5
10_4 Līga Pauliņa Krāslavas Valsts ģimnāzija 5,5 8 8 11,5 9 9 51
10_2 Valters Levins Suntažu vidusskola 7,5 9 5 14 6 7 48,5
10_12 Patriks Andersons Rīgas angļu ģimnāzija
13 9 9 3,5 14 48,5
10_8 Zane Štromberga Rīgas angļu ģimnāzija 1 10 7 9 5 13,5 45,5
10_7 Dana Berca Rīgas angļu ģimnāzija 2,5 13 3 7 5,5 9,5 40,5
Max punkti 12 20 20 20 13 20 105

11. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Kārlis Inga Reinis Rasa Juris Garšvielas KOPĀ
11_5 Evelīna Puzo Krāslavas Valsts ģimnāzija 10 17 13 14,5 10 17 81,5
11_4 Elva Girgžde Aknīstes vidusskola 11 11 8 15 8 11 64
11_2 Ieva Petrovska Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 3 11 7 9,5 8,5 14,5 53,5
11_1 Everita Vīna Rīgas angļu ģimnāzija 8 9 4 12 7 12 52
11_7 Kārlis Tapiņš Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 4,5 10 8 9,5 6 11 49
11_3 Kārlis Kronbergs Auces vidusskola 6 8 4 11 6,5 9 44,5
11_6 Gita Leja Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 3,5 7 8 5,5 3 8,5 35,5
Max punkti 12 20 20 20 13 20 105

12. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Kārlis Inga Reinis Rasa Juris Garšvielas KOPĀ
12_2 Jolanta Jakovļeva Dobeles Valsts ģimn 7,5 13 13 13,5 9 13,5 69,5
12_1 Kārlis Jermacāns Ogres Valsts ģimn 12 14 14 12 7,5 9,5 69
12_7 Marta Priedīte Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 8 14 12 12,5 3,5 14 64
12_6 Laima Sabīne Jansone Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 8,5 14 14 9,5 5 8,5 59,5
12_3 Roberts Lipskijs Rīgas Imantas vsk 7 10 10 13 10,5 6,5 57
12_8 Dita Cellere Rīgas kultūru vidusskola 5 13 10 7 9,5 12 56,5
12_5 Evija Kesarovska Ventspils 1. ģimnāzija 6,5 12 5 10,5 7 12 53
12_4 Zanda Arājuma Rīgas Imantas vsk 5,5 8 4 7 5 9,5 39
Max punkti 12 20 20 20 13 20 105