Sarkanās kārtas rezultāti


9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Inga Kungs Juris Dita Kārlis Sviests Orgāni KOPĀ
9_1 Ņikita Trojanskis Rīgas Rīnūžu vidusskola 6 3,5 6 3 4,5 2 4,5 29,5
9_2 Agate Gedrovica Āgenskalna Valsts ģimnāzija 10,5 6 8,5 3,5 5 2 12,5 48
Max punkti 20 21 16 14 15 20 27 133

10. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Inga Kungs Juris Dita Kārlis Sviests Orgāni KOPĀ
10_3 Andis Ozoliņš Suntažu vidusskola 13 8 13 4,5 14 3 13,5 69
10_5 Evelīna Bite Cēsu Valsts ģimnāzija 13 7,5 9 4,5 5 6 12 57
10_1 Patriks Aldersons Rīgas angļu ģimnāzija 12 8,5 9 5,5 1,5 6 13 55,5
10_7 Joanna Dravante Rīgas angļu ģimnāzija 9 5 7 5,5 9 7 13 55,5
10_4 Daiga Spriņģe Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 9 6 6,5 2 4 8 19 54,5
10_2 Valters Levins Suntažu vidusskola 9 5,5 9 3 10 5 12,5 54
10_6 Zane Štromberga Rīgas angļu ģimnāzija 13 8,5 7 2,5 3 5 14 53
10_8 Dana Berca Rīgas angļu ģimnāzija 11 7,5 6,5 2,5 2 0 12 41,5
Max punkti 20 21 16 14 15 20 27 133

11. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Inga Kungs Juris Dita Kārlis Sviests Orgāni KOPĀ
11_1 Evelīna Puzo Krāslavas Valsts ģimnāzija 14 12 7 11,5 9 13 14 80,5
11_4 Herta Šmite Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 11 13,5 14,5 11,5 5 8 15 78,5
11_11 Krišjānis Villers Rīgas 6. vidusskola 11,5 11 11 10,5 12 10 11 77
11_10 Ieva Immure Rīgas 6. vidusskola 11,5 9,5 8,5 10,5 11 12 7 70
11_5 Elva Girgžde Aknīstes vidusskola 9,5 7,5 10 11,5 5 11 15 69,5
11_3 Kārlis Tapiņš Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 11 5 9 3 4,5 12 16 60,5
11_6 Ieva Pertovska Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 7,5 7 8,5 3,5 7 9 18 60,5
11_2 Zane Kalniņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 9,5 4 8,5 4,5 3 5 16 50,5
11_7 Everita Vīna Rīgas Angļu ģimnāzija 9,5 6,5 6,5 3 2 9 11 47,5
11_9 Laura Jozefa Grobiņas ģimnāzija 10 3 5 0,5 4

22,5
11_8 Miķelis Teteris Grobiņas ģimnāzija 8 4 5 1 1

19
11_12 Airida Žolīte Priekules vidusskola 3 2 4 1


10
Max punkti 20 21 16 14 15 20 27 133

12. klase

Kods Vārds Uzvārds Skola Inga Kungs Juris Dita Kārlis Sviests Orgāni KOPĀ
12_2 Kārlis Jermacāns Ogres Valsts ģimnāzija 13 15 14 12 10 12 19 95
12_6 Santa Borisāne Salas vidusskola 14 10 10 12 6 10 17 79
12_9 Roberts Lipskijs Rīgas Imantas vidusskola 15 12,5 11,5 5,5 5 11 16 76,5
12_1 Marta Priedīte Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 13,5 9,5 10,5 4 10 10 13 70,5
12_8 Laima Sabīne Jansone Rīgas Valsts vācu ģimnāzija 11 7,5 10 3 8 9 17 65,5
12_10 Sanija Pilipāviča Valmieras Valsts ģimnāzija 12 8 7 5,5 8 7 14,5 62
12_5 Evija Keserovska Ventspils 1. ģimnāzija 9 5,5 11,5 4 9 6 13 58
12_11 Anastasija Tolmačeva Rīgas 21. vidusskola 13 9 8,5 1,5 6 6 13 57
12_4 Justīne Panteļējeva Rīgas Valsts 2. ģimnāzija 11,5 7,5 11 2,5 2 10 11,5 56
12_7 Linda Romanova Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11,5 3 7,5 3,5 9,5 4 12,5 51,5
12_3 Kristīne Reitere Valmieras Valsts ģimnāzija 9,5 2,5 9,5 3 4 6 14 48,5
12_12 Jolanta Jakovļeva Dobeles Valsts ģimnāzija


3 2 8 18,5 31,5
Max punkti 20 21 16 14 15 20 27 133