Zilās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
Inga Māris Klāvs Ieva Artūrs Agnese
3 Tīna Bēta Vaiņodes V 8 4 1 6 4 6 29 I
4 Evelīna Bite CVG 4,5 5,5 2 7,25 5 4 28,25 II
1 Uģis Āboltiņš Aizputes V 7 4,5 1 5,25 5 4 26,75 III
2 Monta Ķeizare Vaiņodes V 4,5 4,5 1 6 5 3,5 24,5  

10. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
Inga Māris Klāvs Ieva Artūrs Agnese
6 Alisa Bulavkina Vaiņodes V 9 5,5 2 6 7 5,5 35 I
5 Evelīna Puzo Krāslavas VG 7 6 3 7,25 5 5,5 33,75 II
3 Kristaps Sedols Priekules V 6,5 5,5 2 3,25 5 5,5 27,75 III
4 Andris Šilinis Priekules V 7,5 2 2 6,25 6 4 27,75 III
1 Oskars Sjomkāns Rīgas 64. V 6 5,5 4 2,25 3 3 23,75  
2 Kārlis Tapiņš Liepājas V1G 3 2,5 2 8 3 5 23,5  
7 Laura Jozefa Grobiņas G 4,5 1,5 3 5 3 3,5 20,5  
8 Miķelis Teteris Grobiņas G 5 2,5 3 3 3 3,5 20  

11. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
Inga Māris Klāvs Ieva Artūrs Agnese
3 Kaspars Reinis Rīgas 64.V 9 6 5 7,25 5 3,5 35,75 I
7 Kārlis Jermacāns Ogres VG 7,5 3 4 7,25 4 6,5 32,25 II
4 Barbara Vītola Alojas Ausekļa V 6 8 3 4,25 4 5,5 30,75 III
2 Anda Remese Priekules V 6,5 4 3 7 3 6 29,5  
5 Alise Smiltāne Jelgavas Spīdolas G 7,5 5,5 4 3 2 6 28  
6 Kristīne Reitere Valmieras VG 7,5 4 2 5,25 6 2,5 27,25  
1 Lorena Višņakova Pļaviņu Novada G 7 3 3 4 2 3 22  

12. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
Inga Māris Klāvs Ieva Artūrs Agnese
1 Andris Baltvilks Rīgas 64.V 7,5 8 4 8 6 7 40,5 I
11 Lauma Miķelsone Ogres 1V 7,5 5,5 4 6,25 10 5,5 38,75 II
10 Laura Kļaviņa Valmieras VG 7,5 7 4 8 4 6,5 37 III
4 Marta Pētersone Aizputes V 5,5 8,5 3 9,25 5 5 36,25  
9 Dārta Cine DACVG 8,5 6 5 8 1 6 34,5  
15 Linda Siliņa Grobiņas G 9,5 5,5 3 8 4 4,5 34,5  
5 Liene Vasariņa Neretas V 11 4,5 3 6,5 5 3,5 33,5  
6 Laura Valuže Priekules V 8,5 6 3 6,25 3 6,5 33,25  
14 Agnese Baroniņa Rīgas V1G 10 4,5 2,5 4 5,5 5,5 32  
12 Jānis Āboltiņš Rīgas V1G 8 4,5 2 9,25 3 5 31,75  
2 Baiba Ķūrēna Rīgas Angļu G 7,5 6 2 8 5 3 31,5  
8 Ieva Gavritenkova Priekules V 6 6,5 4 4 5 6 31,5  
13 Emīls Gedrovics Agenskalna VG 7,5 4,5 2 7 3 7 31  
16 Ralfs Buks Grobiņas G 7,5 6 2 4 3 5,5 28  
7 Ieva Dronova Priekules V 7,5 4 3 6 1 4 25,5  
3 Rasa Bušaite Rīgas Angļu G 5,5 3,5 0 3     12