Zaļās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta  
2 Tīna Bēta Vaiņodes vidusskola 13,5 5 14 4,5 3,5 9,5 50 I (8. klase)
4 Dāvids Tarasenko Vaiņodes vidusskola 11 7 14 3 2,5 9 46,5 II  
5 Evelīna Bite Cēsu Valsts ģimnāzija 12,5 5 11,5 2,5 1 9,5 42 III  
1 Uģis Āboltiņš Aizputes vidusskola 11,5 5 9 3 1,5 10 40    
3 Monta Ķeizare Vaiņodes vidusskola 5,5 3 10 3 1,5 5,5 28,5    

10. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
3 Evelīna Puzo Krāslavas Valsts ģimnāzija 17 6 17,5 4,5 3,5 15 63,5 I
4 Alisa Bulavkina Vaiņodes vidusskola 15,5 5,5 15 3,5 6,5 11,5 57,5 II
1 Kristaps Sedols Priekules vidusskola 12,5 9,5 14 5,5 1,5 13 56 III
6 Zane Kalniņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 10 2,5 10 2,5 2,5 10,5 38  
2 Andris Šilinis Priekules vidusskola 8 2,5 10,5 2 3 10 36  
5 Kārlis Tapiņš Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 7 4 9,5 2,5 2,5 9 34,5  
7 Aiva Grudule Liepājas Valsts 1. ģimnāzija   3 13 3,5 1 12 32,5  

11. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
4 Kaspars Reinis Rīgas 64. vidusskola 18 13,5 17 3,5 4,5 22,5 79 I
9 Kālis Jermacāns Ogres Valsts ģimnāzija 18 12,5 18,5 2,5 5 13,5 70 II
10 Barbara Vītola Alojas Auskeļa vidusskola 15 7 16 4,5 3 14,5 60 III
6 Kristīne Reitere Valmireas Valsts ģimnāzija 14,5 9 14,5 3,5 4 13,5 59  
11 Jekaterina Bulavkina Vaiņodes vidusskola 12 5,5 14 5,5 4 18 59  
3 Anda Remese Priekules vidusskola 15 9,5 14,5 3,5 2,5 11 56  
14 Alise Smiltāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 15 7 10,5 3 2,5 13 51  
2 Santa Borisāne Salas vidusskola 12 5,5 13,5 3 2 14,5 50,5  
7 Lelde Strāķe Rīgas 49. vidusskola 13 2,5 13,5 5 3 13,5 50,5  
5 Sanija Pilipāviča Valmireas Valsts ģimnāzija 10,5 4,5 13 3,5 0 15,5 47  
1 Lorena Višņakova Plaviņu novada ģimnāzija 11,5 3 11 3 1,5 11 41  
13 Aleksandra Panova Olaines 1. vidusskola 14 2 8,5 5 1,5 10 41  
12 Ieva Pommere Olaines 1. vidusskola 9,5 2 13 2 2 8 36,5  
8 Madara Žaime Rīgas 49. vidusskola 8 1,5 13 2 1,5 9,5 35,5  

12. klase

Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.kārta punkti vieta
2 Baiba Ķūrēna Rīgas angļu ģimnāzija 20 9 19,5 6,5 4 14 73 I
6 Dārta Cine DACVĢ 18,5 8,5 16,5 6 2,5 12,5 64,5 II
11 Linda Siliņa Grobiņas ģimnāzija 20 7 13 3 4 16 63 III
12 Ralfs Buks Grobiņas ģimnāzija 16 10 16 3,5 2 15,5 63 III
5 Andris Baltvilks Rīgas 64. vidusskola 14,5 9 18 3,5 3,5 14 62,5  
7 Laura Valuže Priekules vidusskola 15 4 16 5,5 4 13,5 58  
9 Liene Vasariņa Neretas vidusskola 12 7 14 5 6 13 57  
4 Lauma Miķelsone Ogres 1. vidusskola 13 7 18 4,5 2,5 11,5 56,5  
10 Laura Kļaviņa Valmieras Valsts ģimnāzja 13,5 7,5 14 3,5 1,5 15,5 55,5  
13 Emīls Gedrovics Āgenskalna Valsts ģimnāzija 16,5 5,5 14 5,5 2 11,5 55  
1 Māris Musts Aizputes vidusskola 17,5 5,5 12,5 0,5 1,5 12,5 50  
14 Jānis Āboltiņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija 10,5 5 16 3 2 10,5 47  
8 Ieva Gavitenkova Priekules vidusskola 9 6 10,5 3 5,5 8,5 42,5  
3 Ieva Dronova Priekules vidusskola 10 1 12,5 2,5 2 10,5 38,5