Baltās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Dita/Toms Juris Agnese Līva Ilze/Artūrs Liepiņš Sviests Punkti Vieta
5 Uģis Āboltiņš Aizputes vsk 1,5 10 1,5 2,5 3 0 5 23,5 I
3 Dāvids Taresanko Vaiņodes vsk 3,5 5,5 3 0 6 0 4 22 II
7 Evelīna Bite Cēsu Valsts ģimnāzija 5 4 1,5 2,5 3 0 6 22 II
1 Tīna Bēta Vaiņodes vsk 2,5 7 1,5 3,5 5 0 2 21,5 III
6 Dita Nitiša Rīgas 64. vsk. 2 6,25 4,5 2,5 0 0 5 20,25  
2 Monta Ķeizare Vaiņodes vsk 2,5 1,5 1,5 3 4 0 6 18,5  
4 Jānis Muižnieks Aizputes vsk 2,5 5 1 3,5 1 0 2 15  

10. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Dita/Toms Juris Agnese Līva Ilze/Artūrs Liepiņš Sviests Punkti Vieta
1 Andris Šilinis Priekules vsk 5 9,5 3,5 2,5 5 2 6 33,5 I
2 Kristaps Sedols Priekules vsk 6,5 11 4 4,5 4 0 3 33 II
17 Evelīna Puzo Krāslavas Valsts ģimnāzija 0 11 4,5 5,5 5 0 7 33 II
3 Alisa Bulavkina Vaiņodes vsk 6,5 8 5,5 2,5 3 0 6 31,5 III
14 Zane Kalniņa Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 5,5 9,5 3 3 6 0 4 31  
7 Katrīna Feldmane Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 6,5 9 3,5 2 3 0 5 29  
15 Kārlis Tapiņš Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 5,5 11 2,5 2 5 0 3 29  
8 Lāsma Šķēle Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 2,5 9 3,5 3 4 0 6 28  
11 Linda Ortmane Rīgas Teikas vsk 1,5 4 4,5 4 3 0 7 24  
13 Gita Leja Liepājas Valsts 1. ģimnāzija 1,5 7,5 2 5 3 0 3 22  
6 Valda Valkovska Aizputes vsk 2 7,5 1,5 1,5 4 0 3 19,5  
10 Laura Jozefa Grobiņas ģimnāzija 2,5 6 1 2 4 0 4 19,5  
12 Evita Skruļa Ilmāra Gaiša Kokneses vsk. 2,5 6 1,5 3,5 3 0 3 19,5  
5 Una Zērande Aizputes vsk 1,5 6 2 2,5 4 0 3 19  
4 Ieva Taujēna Vaiņodes vsk 2 3,5 1 3 1 0 6 16,5  
9 Miķelis Teteris Grobiņas ģimnāzija 0,5 6,5 1,5 2 2 0 3 15,5  
16 Sofija Viļisova Ventspils 2.vsk 0             0  

11. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Dita/Toms Juris Agnese Līva Ilze/Artūrs Liepiņš Sviests Punkti Vieta
3 Santa Borisāne Salas vsk 8 8 4,5 3,5 5 0 7 36 I
5 Kārlis Jermacāns Ogres Valsts ģimnāzija 1,5 12 6 4,5 5 0 7 36 I
3,0 Kaspars Reinis Rīgas 64. 3 11 5 4,5 5 0 7 35,5 II
6 Uģis Šolmanis Natālijas Draudziņas ģimnāzija 3,5 9 5,5 6 5 0 5 34 III
8 Barbara Vītola Alojas Ausekļa vsk. 8 9 5 4 3 0 5 34 III
7 Sabīne Rubene Natālijas Draudziņas ģimnāzija 6,5 9 4,25 5,5 3 1 4 33,25  
4 Kristaps Narels Salas vsk 4 7,5 4 4 4 0 9 32,5  
9 Kristīne Reitere Valmieras Valsts ģimnāzija 3,5 7,5 3 3,5 4 2 8 31,5  
10 Annija Grebeža Rīgas Teikas vsk. 3 6,5 4 4,5 4 0 7 29  
2 Lelde Strāke 49. vsk 2,5 7 4 1,5 4 0 9 28  
11 Lauma Balode Rīgas Teika vsk.   1,5 0,5 3 3 0 7 15  
1 Artis Kabiņeckis Vaiņodes vsk 1 4,5 2 1 3 0 1 12,5  

12. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Dita/Toms Juris Agnese Līva Ilze/Artūrs Liepiņš Sviests Punkti Vieta
18 Dārta Cine DAVG 11 9 5,5 7 4 0 6 42,5 I
17 Ralfs Buks Grobiņas ģimnāzija 8,5 11 3,5 6 6 3 4 42 II
19 Emīls Gedrovics Āgenskalna Valsts ģimnāzija 10 12,5 4,5 7 5 0 3 42 II
10 Andris Baltvilks Rīgas 64. 9 11 4,75 6 4 2 5 41,75 III
9 Linda Siliņa Grobiņas ģimnāzija 7,5 9 3,5 5 7 3 6 41  
12 Līva Jasote Iecavas vsk. 9,5 10 4,5 4,5 6 1 5 40,5  
15 Jānis Āboltiņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7,5 10,5 4 3,5 6 4 5 40,5  
6 Marta Pētersone Aizputes vsk 8 8 3,5 6,5 3 2 8 39  
8 Elīna Knospiņa NDĢ 6,5 10 6 6,5 4 0 5 38  
1 Laura Valuže Priekules vsk 5,5 11 4,5 5,5 5 0 5 36,5  
11 Lauma Miķelsone Ogres 1. vsk. 7,5 8 4 5 4 0 8 36,5  
16 Baiba Ķūrēna Rīgas Angļu ģimnāzija 8,5 9,5 4,5 6 2 0 6 36,5  
13 Kristīne Čerļenoka Pilsrundāles vsk. 8 8 3,5 5 4 0 7 35,5  
22 Agnese Baroniņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 4,5 10,5 4,5 4 4 0 8 35,5  
14 Laura Kļaviņa Valmieras Valsts ģimnāzija 7,5 7 6 5,5 3 0 6 35  
20 Aleksandra Domanska Rīgas 34. vsk. 10,5 7,5 3,5 5,5 2 1 5 35  
21 Ksenija Nikolajeva Rīgas 34. vsk. 8,5 8,5 2 8 2 1 5 35  
7 Miks Garjāns Aizputes vsk 6 6,5 6 5 4 0 6 33,5  
2 Ieva Gavritenkova Priekules vsk 8 8,5 3,5 3 5 0 5 33  
4 Jana Planica Vaiņodes vsk 6 10 5,5 3 3 0 5 32,5  
5 Māris Musts Aizputes vsk 6,5 6 2 1 5 0 5 25,5