Kārta par godu Darvinam un evolūcijai

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

        MolEvo Darvins Pētījumi Dino Sviests A.G.    
Nr.pk. Vārds Uzvārds Skola 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k kopā vieta
11 Estere Urbančika Liepājas 1.VG 3 11 17 5 9 4,5 49,5 I
24 Kitija Nulle Ventspils 1. G 9,5 5 14 6 8 3 45,5 II
9 Aiva Grudule Liepājas 1.VG 3 10 13 4 10 5 45,0 III
21 Agate Kaķerāne Ziemeļvalstu G 3 6 16 6 11 2,5 44,5  
10 Marta Gūtmane Liepājas 1.VG 2 10 14 4 8 4 42,0  
5 Kristaps Radols Priekules vsk 4,5 7 17 2 8 3 41,5  
12 Katrīna Feldmane Liepājas 1.VG 2,5 10 16 3 7 3 41,5  
6 Marta Zāle-Zālīte Liepājas 1.VG 4 5 12 8 8 3 40,0  
13 Lāsma Šķēle Liepājas 1.VG 2,5 8 15 4 7 3 39,5  
22 Katerīna Nudiena Ventspils 1. G 6 9 16 1 3 3,5 38,5  
4 Sniedze Ozoliņa Priekules vsk 2 9 17 0 6 4 38,0  
7 Marija Urbanoviča Liepājas 1.VG 3 9 12 3 7 4 38,0  
16 Edžus Veinārs Rīgas 84. vsk 5 5 13 5 6 4 38,0  
20 Laura Jansone Rīgas 3 G 5 4 12 5 6 5,5 37,5  
8 Lāsma Bārdule Liepājas 1.VG 0 9 13 3 7 4 36,0  
23 Sofija Viļsone Ventspils 1. G 2,5 9 15 1 5 3,5 36,0  
1 Evita Skruļa Ilmāra Gaiša Kokneses vsk 4 4 15 3 7 2,5 35,5  
15 Zane Kalniņa Liepājas 1.VG 3,5 9 10 1 8 4 35,5  
14 Kārlis Tapiņš Liepājas 1.VG 1 7 8 3 10 4 33,0  
3 Diāna Jansone Priekules vsk 4 4 11 4 7 1,5 31,5  
19 Alans Ferbers Rīgas 84. vsk 3 3 14 6 5 0 31,0  
17 Matīss Miezis Rīgas 84. vsk 2 6 12 4 5 0 29,0  
18 Ēinārs Rogovs Rīgas 84. vsk 2 0 15 5 6 0 28,0  
2 Airida Žolīte Priekules vsk 2 3 13 2 3 1,5 24,5  

10. klase

        MolEvo Darvins Pētījumi Dino Sviests A.G.    
Nr.pk. Vārds Uzvārds Skola 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k kopā vieta
30 Annija Grebeža Rīgas Teikas vsk 2 9 17 6 15 2,5 51,5 I
6 Andrejs Davidovičs Rīgas Zolitūdes G 5 12 17 5 8 4 51 II
14 Kristaps Narels Salas vsk 3,5 8 20 4 8 5 48,5 III
3 Lauma Balode Rīgas Teikas vsk 3 9 18 6 9 3 48  
10 Sabīne Ilmane Rīgas 84.vsk 5 5 18 3 13 4 48  
2 Santa Andersone Rīgas Teikas vsk 3 8 15 5 12 4 47  
5 Kaspars Reinis Rīgas 64.vsk 4,5 10 13 7 10 2,5 47  
17 Uldis Roze Liepājas 15. vsk 4 5 16 6 13 2,5 46,5  
12 Anda Remese Priekules vsk 2 8 18 3 11 4 46  
7 Aleksejs Sametis Rīgas Zolitūdes G 5 11 16 3 6 4 45  
8 Mārcis Vīnbergs Iecavas vsk 2 6 19 5 10 3 45  
11 Laura Šēle Priekules vsk 2 7 19 3 9 4,5 44,5  
18 Lorēna Višņakova Pļaviņu novada G 2 6 18 4 9 4 43  
35 Alise Smiltāne Spīdolas G 2 5 15 4 12 5 43  
4 Liene Krastiņa Iecavas vsk 1 5 18 6 10 2,5 42,5  
1 Anita Aigare Rīgas Teikas vsk 5 7 14 5 8 2,5 41,5  
9 Jolanta Mediņa Rīgas 84.vsk 3 7 13 4 11 3 41  
13 Deniss Svečņikovs Rīgas Zolitūdes G 5 10 13 3 7 2 40  
19 Anastasija Krasutina Pļaviņu novada G 2 7 15 4 8 4 40  
16 Anete Grāvelsiņa Pumpuru vsk 6 5 11 6 7 3 38  
15 Barbara Vītola Alojas Ausekļa vsk 3 2 15 6 9 2,5 37,5  
32 Anna Bukina Rīgas Zolitūdes G 3 2 17 6 6 2,5 36,5  
27 Uvis Kalniņš Valmieras Pārgaujas G 2 2 13 5 8 3,5 33,5  
29 Aleksandra Panova Olaines 1. vsk 1 5 17 3 5 2,5 33,5  
31 Alise Feduro Rīgas Zolitūdes G 1 4 12 6 7 3 33  
25 Anna Rožnova Valmieras Pārgaujas G 4 2 10 5 8 3,5 32,5  
28 Māra Usa Rīgas 3 G 3 4 9 5 7 4,5 32,5  
33 Aleksandra Bukina Rīgas Zolitūdes G 6 2 10 4 8 1,5 31,5  
21 Kristīne Rētere Valmieras VG 3 4 12 4 4 4 31  
24 Dagnija Jukāme Valmieras Pārgaujas G 2 3 10 2 10 4 31  
26 Rūta Vorpa Valmieras Pārgaujas G 1 3 10 3 10 2,5 29,5  
23 Monta Babule Gulbenes NVG 1 5 9 2 9 3 29  
22 Rihards Bergmanis Pumpuru vsk 2 5 11 2 5 3,5 28,5  
20 Sanija Pilipāviča Valmieras VG 1 2 9 2 8 3 25  
34 Lingita Bopulu Rīgas Franču licējs 2 1 12 1 4 3 23  

11. klase

        MolEvo Darvins Pētījumi Dino Sviests A.G.    
Nr.pk. Vārds Uzvārds Skola 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k kopā vieta
24 Linda Siliņa Grobiņas G 7 8 16 5 11 6 53 I
19 Liene Vasariņa Neretas vsk 4 7 20 7 8 5,5 51,5 II
3 Evija Pola Iecavas vsk 6 9 17 3 9 6 50 III
23 Krista Notte Valmieras Vg 5 11 15 3 9 4,5 47,5  
6 Elīna Knospiņa N.Draudziņas G 1 9 16 6 10 3 45  
14 Elza Kaktiņa E.Kauliņa Lielvārdes vsk 4 8 13 6 11 3 45  
18 Laura Kļaviņa Valmieras Vg 2,5 8 15 5 8 4,5 43  
22 Elīza Suhareva Valmieras Vg 4 8 14 4 9 3 42  
7 Laura Vītola Rīgas 3 G 3 5 20 3 7 3,5 41,5  
8 Angelīna Petrova Rīgas 3 G 3 5 18 4 7 3,5 40,5  
2 Marika Elksnīte Iecavas vsk 1 7 16 4 8 3 39  
9 Baiba Gutāne Smiltenes Centra vsk 3 5 12 5 12 1,5 38,5  
25 Marija Avotiņa Spīdolas G 2 4 16 3 8 5 38  
1 Lāsma Miezīte Ilmāra Gaiša Kokneses vsk 3,5 4 13 6 8 2,5 37  
5 Zane Dzerkale-Ruskule N.Draudziņas G 1 7 13 4 7 5 37  
16 Baiba Ķūrēna Rīgas AngļuG 4 6 15 3 6 3 37  
4 Ingūna Stroda Rēzeknes VG 3 7 12 3 8 3 36  
15 Monta Bērziņa A.Upīša Skrīveru vsk 2 7 9 6 8 4 36  
20 Elviss Bērtulis Rīgas 3 G 4 4 11 4 9 4 36  
13 Marija Mozga Rēzeknes VG 3 5 12 4 8 3 35  
21 Beāte Stilve Rīgas 3 G 3 6 12 3 8 3 35  
26 Emīls Gedrovics Āgenskalna valsts g 2,5 4,5 13 3 10 2 35  
11 Rolands Purvlīcis Smiltenes Centra vsk 2 6 11 4 8 3 34  
12 Monta Ušķa Rēzeknes VG 4 3 12 4 7 3 33  
17 Laura Balode Alojas Ausekļa vsk 1 4 11 6 7 1,5 30,5  
10 Inga Janava Smiltenes Centra vsk 1 4 10 2 4 2 23  

12. kalse

        MolEvo Darvins Pētījumi Dino Sviests A.G.    
Nr.pk. Vārds Uzvārds Skola 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k kopā vieta
24 Madara Medne DACVG 4 11 20 8 12 5 60 I
26 Juris Ķibilds DACVG 10 6 16 7 17 3,5 59,5 II
12 Artis Vansovičs Ziemeļvalstu G 7 6 20 6 12 5 56 III
18 Dita Pelnēna Dobeles VG 4 10 17 5 14 4 54  
41 Guna Petaja Rīgas 6. vsk 7 10 18 7 8 4 54  
29 Laura Celma Ventspils 1. G 3 11 21 4 9 5 53  
27 Elita Medvedja Līvānu 1. vsk 3 7 18 4 15 4 51  
10 Anda Aldiņa Jēkabpils VG 8,5 5 15 4 13 5 50,5  
6 Dagnija Šulce Pilsrundāles vsk 7 8 17 4 10 3,5 49,5  
20 Igors Sokolovs Dobeles VG 4 5 16 6 14 4 49  
30 Irina Freidenfelde Ventspils 1. G 5 6 14 4 14 5 48  
36 Andrejs Dacenko Rīgas Zolitūdes G 4 12 12 3 13 4 48  
39 Dagnija Tupiņa Rīgas 3 G 5 6 16 7 9 4 47  
7 Agnese Skujevska Pilsrundāles vsk 6 5 16 4 12 3 46  
21 Jānis Krūmiņš Dobeles VG 5 5 17 4 10 5 46  
23 Beāte Tūtere DACVG 3,5 6 14 4 14 4,5 46  
32 Linda Štelce Valmieras VG 3 5 17 5 13 3 46  
8 Dana Semjonova Jēkabpils 2.vsk 4 8 19 3 8 3,5 45,5  
19 Toms Bartulsons Dobeles VG 4 6 16 5 11 3,5 45,5  
33 Laura Saldovere Neretas vsk 4,5 6 16 6 8 4,5 45  
14 Gerda Pētersone Aizputes vsk 3 10 16 4 11 0,5 44,5  
4 Elīna Biele Ziemeļvalstu ģ 4 6 14 4 12 4 44  
37 Margarita Biļdina Rīgas 2. vsk 3 6 14 6 11 4 44  
2 Rita Šantare Rīgas 64.vsk 2 11 14 5 7 4,5 43,5  
9 Aleksandra Artjomenko Jēkabpils 2.vsk 3 9 19 3 5 4,5 43,5  
16 Baiba Ledaine Valmieras Pārgaujas G 3,5 7,5 13 4 10 5,5 43,5  
1 Agnese Putniņa Lubānas vsk 4 3 20 4 8 4 43  
40 Guna Sakaine Olaines 1. vsk 4 9 17 5 5 3 43  
35 Evija Melbārde Ziemeļvalstu G 2 9 19 4 5 3,5 42,5  
13 Baiba Ciseļonoka Baldones vsk 5 6 9 3 14 5 42  
15 Dagnija Bērziņa A.Upīša Skrīveru vsk 1 8 14 5 10 3 41  
17 Lauma Laurinoviča Dobeles VG 3 10 16 4 4 4 41  
31 Līga Vasariņa Valmieras VG 2 5 15 4 11 4 41  
11 Zane Miķelsone Vecumnieu vsk 2 7 13 2 11 5 40  
44 Anna Pastare Preiļu valsts G 0 6 12 4 15 3 40  
43 Zanda Esīte Valmieras Pārgaujas G 2,5 6 15 5 8 3 39,5  
22 Laura Ločmele Rīgas Juglas vsk 4 5 18 2 7 2,5 38,5  
25 Agnese Katlapa DACVG 2 6 15 3 9 2 37  
34 Inga Komkoviča Pumupuru vsk 3 7 17 2 5 2,5 36,5  
42 Laura Ansone Valmieras Pārgaujas G 4,5 8 11 2 9 2 36,5  
3 Maiga Reinharde Rīgas 64.vsk 2,5 11 10 2 4 5 34,5  
38 Edagrs Janbergs Rīgas Būvniecības vsk 2 4 15 5 5 1 32  
28 Evija Lapšina Alojas Ausekļa vsk 1 3 10 6 7 1,5 28,5  
5 Ieva Ozolniece Dobeles VG 0 7 0 0 0 0 7  

Paldies par izpausmēm jautājumā par dabas humora izjūtu

10-26: par mākslinieciskāko izpausmi

11-23 - īsteni dzenbudistisks viedoklis - dabas humora izjūta parādās sniegavīrā! Īpaš šetons par šo!

9-9 - Par dabas humoru var pārliecināties ikreiz, ieskatoties spogulī

12-19 Pīļknābis - jo pīles sencis reiz ir acīmredzami sagrēkojies...