Zilās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Nr. Vārds Uzvārds Skola Kono Miniča Artūrs G Anda Daiga Robis Mariona Grū Sviests Kopā Vieta
1 Kaspars Reinis Rīgas 64. vsk 12 1 8 11,5 2 6 5 7 13 65,5 I
6 Annija Grebeža Rīgas Teikas vsk. 15 0 6,5 10 1 6 6 5 10 59,5 II
2 Kristaps Narels Salas vsk 9 1 7 8 2 4 4 7 13 55 III
3 Viktorija Holdoviča Salas vsk 8 1 6 10 3,5 7 6 6 5 52,5  
4 Dagnija Jukāne Valmieras Pārgaujas ģim. 10 0 5 10 1 5 3,5 7 7 48,5  
5 Marta Jase Valmieras Pārgaujas ģim. 5 0 4 8 1 2 5,5 4 8 37,5  

10. klase

Nr. Vārds Uzvārds Skola Kono Miniča Artūrs G Anda Daiga Robis Mariona Grū Sviests Kopā Vieta
5 Liene Vasariņa Neretas vsk. 6 2 5,5 14 2 6 8 8 15 66,5 I
8 Dārta Cine DACVĢ 9 1 4,5 13 3 5 9 7 14 65,5 II
6 Elīna Didrihsone Dobeles Valsts ģim. 12 2 6 9 2 3 6 8 13 61 III
9 Alma Vītola Āgenskalna Valsts ģim. 12 0 1,5 13 2 9 6 5 12 60,5  
3 Edvards Belinskis Iecavas vsk. 13 2 5 11 3 6 3,5 6 9 58,5  
2 Agnese Grandāne Salas vsk. 10 2 5,5 11 3 3 4,5 9 10 58  
7 Elīna Matsuleviča Dobeles Valsts ģim. 15 1 4 8 2 8 5 3 12 58  
11 Linda Siliņa Grobiņas ģimnāzija 9 1 8 10 1 6 7 5 6 53  
1 Lāsma Miezīte I. Gaiš. Kokneses vsk. 13 0 7,5 8 1 4 5 6 7 51,5  
10 Emīls Gedrovics Āgenskalna Valsts ģim. 9 1 7 12 3   4,5 5 10 51,5  
4 Diāna Andrējeva Iecavas vsk. 6 0 6,5 10 3 5 3 7 7 47,5  

11. klase

Nr. Vārds Uzvārds Skola Kono Miniča Artūrs G Anda Daiga Robis Mariona Grū Sviests Kopā Vieta
1 Artis Vansovičs Ziemeļvalstu ģimnāzija 20 3 5 15,5 3 4 6,5 7 12 76 I
8 Laura Saldavere Neretas vsk. 11 3 5 11 2 6 10,5 8 14 70,5 II
10 Toms Bartulsons Dobeles Valsts ģim. 12 1 5 11,5 3 8 9,5 8 11 69 III
9 Alvis Kundziņš Rīgas Valsts 1. ģim. 13 3 6,5 13 1 5 6 5 16 68,5  
4 Guna Petaja Rīgas 6. vsk 11 2 8,5 10 4 6 8 8 11 68,5  
17 Lilija Aprupe Rīgas Valsts 1. ģim. 14 1 8,5 11 1 3 9,5 6 13 67  
13 Linda Širone Ziemeļvalstu ģimnāzija 14 3 7 11 3 6 7,5 6 8 65,5  
6 Jānis Krūmiņš Dobeles Valsts ģim. 13 3 5,5 11,5 3 7 7 7 8 65  
5 Margarita Biļdina Rīgas 2.vsk 12 0 8 10 2 7 8,5 5 12 64,5  
7 Līga Vasariņa Valmieras Valsts ģim. 14 2 6 11,5 1 6 6,5 5 11 63  
2 Elita Medvedja Līvānu 1. vsk 11 3 5 12 2 3 5,5 6 10 57,5  
12 Laura Celma Ventspils 1. ģim. 6 0 6,5 11 1 10 9,5 5 8 57  
11 Ieva Ozolniece Dobeles Valsts ģim. 11 2 5,5 7 1 6 7 6 10 55,5  
16 Reinis Garkalns Grobiņas ģim 12 2 5,5 11 3 3 6,5 6 6 55  
3 Baiba Ledaine Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 12 1 9,5 8 2 3 3,5 3 11 53  
14 Guna Sakaine Olaines 1. vsk. 12 2 5,5 8 1 6 4 3 11 52,5  
15 Alise Gorčakova Āgenskalna Valsts ģim. 12 0 8,5 8 1 3 3,5 5 9 50  

12. klase

Nr. Vārds Uzvārds Skola Kono Miniča Artūrs G Anda Daiga Robis Mariona Grū Sviests Kopā Vieta
7 Liene Seņko Dobeles Valsts ģim. 15 0 7 10,5 3 6 9,5 9 16 76 I
8 Jana Tšernova Auces vsk. 11 3 7,5 12,5 3 7 7,5 9 15 75,5 II
1 Edgars Grīnbergs Engures vsk. 19 3 8 10,5 0 4 10 7 13 74,5 III
13 Laura Novade Āgenskalna Valsts ģim. 13 3 6,5 13 3 7 6 6 13 70,5  
6 Ieva Erdmane Dobeles Valsts ģim. 12 3 6 13,5 3 6 7 5 9 64,5  
11 Lauma Krišjāne Talsu Valsts ģim. 13 1 7,5 11,5 1,5 4 5,5 7 11 62  
3 Kristīne Kotova Valmieras Pārgaujas ģim. 14 2 8 8 2 6 7 7 7 61  
4 Kristīna Tšernova Auces vsk. 12 2 4 10 2 6 5,5 8 10 59,5  
5 Anastasija Rožnova Valmieras Pārgaujas ģim. 13 1 7 9,5 0 5 7 5 10 57,5  
12 Luīze Priedīte Talsu Valsts ģim. 7 2 7,5 10 2 7 5,5 4 10 55  
2 Māris Petrovs Valmieras Pārgaujas ģim. 8 1 7 10 3 4 9 4 9 55  
9 Laura Jurka Apes vsk. 9 1 6 10 1 5 4,5 8 6 50,5  
10 Inga Blāķe Kuldīgas centra vsk. 7 0 5,5 6 0 9 8,5 3 7 46