Zaļās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Sēnes Koki Artūra k. Uzbūve Segetālā Sviests Punkti Vieta
5 Kristaps Narels Salas vsk 4,5 5 8 8 8 5 38,5 I
2 Annija Grebeža Teikas vsk 8 3 10 7 4,5 1 33,5 II
3 Anna Ģērmane Teikas vsk 5 5 4 5 2 4 25 III
4 Lauma Balode Teikas vsk 1 3 3 3 3 3 16  
1 Sofija Viļesova Ventspils 1 Ģ 3 0 4 4 1 1 13  

10. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Sēnes Koki Artūra k. Uzbūve Segetālā Sviests Punkti Vieta
7 Dārta Cine DACVĢ 8,5 5 9 7 5 2 36,5 I
12 Linda Siliņa Grobiņas Ģ 5 4 5 7 4 6,5 31,5 II
14 Emīls Gedrovics Āgenskalna VĢ 6 6 4 9 6 0 31 III
5 Benita Barnharde Rīgas 25 vsk 5 6 5 5 5 3 29  
8 Liene Vasariņa Neretas vsk 6 4 6 7 4 2 29  
2 Eduards Belinskis Iecavas vsk 5 3 5 7 4 3 27  
10 Elīna Maculeviča Dobeles VĢ 3 6 5 8 4 1 27  
1 Lāsma Miezīte Ilmāra Gaiša Kokneses vsk 2 5 6 5 3 5 26  
9 Inga Drudze Tukuma Raiņa Ģ 5 4 6 7 2 2 26  
11 Elīna Didrihsone Dobeles VĢ 4 4 4 5 3,5 3 23,5  
3 Evija Pola Iecavas vsk 2 3 5 4 5 4 23  
4 Linda Bērtiņa Nātālijas Draudziņas Ģ 4 4 3 7 3 2 23  
6 Ilze Alksne Rīgas dizaina mākslas vsk 3 1 4 5 4 2 19  
13 Alma Vītola Āgenskalna VĢ 4 4 6 3 2 0 19  

11. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Sēnes Koki Artūra k. Uzbūve Segetālā Sviests Punkti Vieta
12 Juris Ķibilds DACVĢ 9,5 6 10 9 9 4 47,5 I
7 Guna Petaja Rīgas 6 vsk 7 8 10 8 3 3 39 II
10 Laura Celma Ventspils 1 Ģ 8 4 8 8 4 5 37 III
1 Artis Vansovičs Ziemeļu VĢ 5 8 8 7 4,5 4 36,5  
9 Laura Saldovere Neretas vsk 9,5 3 9 8 3 3 35,5  
3 Anda Aldiņa Jēkabpils VĢ 8 5 9 4 6 3 35  
17 Linda Šīrone Ziemeļvalstu Ģ 6 6 7 6 5 5 35  
8 Margarita Biļdina Rīgas 2 vsk 7 6 6 9 5,5 1 34,5  
15 Dita Pelnēna Dobeles VĢ 8,5 4 8 5 3 2 30,5  
5 Renāte Klagiša Krāslavas VĢ 5 5 9 6 3 2 30  
14 Alise Gorčekova Āgenskalna VĢ 1 6 5 4 10 3 29  
16 Reinis Garkalns Grobiņas Ģ 3,5 5 5 7 5,5 2 28  
13 Guna Sakaine Olaines 1 vsk 6 4 6 6 3,5 2 27,5  
4 Baiba Ledaine Valmieras Pārgaujas Ģ 2 4 8 6 4 3 27  
6 Kristīne Paukšta Rīgas 28 vsk 2 4 3 5 8 2 24  
18 Evija Melbārde Ziemeļvalstu Ģ 3 5 6 4 3 2 23  
2 Zane Miķelsone Vecumnieku vsk 2 4 4 6 3 2 21  

12. klase

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Skola Sēnes Koki Artūra k. Uzbūve Segetālā Sviests Punkti Vieta
15 Liene Seņko Dobeles VĢ 7,5 6 8 6 6 3,5 37 I
7 Kristīne Tšernova Auces vsk 6,5 6 10 7 5 2 36,5 II
2 Laura Jurka Dāvja Ozoliņa Apes vsk 4 7 7 5 9 4 36 III
6 Jana Tšernova Auces vsk 8,5 6 8 7 5,5 0 35  
14 Ieva Erdmane Dobeles VĢ 7 5 5 7 6 5 35  
3 Edgars Grinbergs Engures vsk 8 4 7 7 6 2 34  
10 Anastasija Rožnova Valmieras Pārgaujas Ģ 7 6 8 4 5,5 2 32,5  
9 Laura Novada Āgenskalna VĢ 1,5 6 7 7 6 3 30,5  
13 Kristīne Kotova Valmieras Pārgaujas Ģ 6 5 6 6 4 3 30  
8 Lauma Krišāne Talsu VĢ 6 4 5 7 3 4 29  
11 Māris Petrovs Valmieras Pārgaujas Ģ 6 5 4 8 4 2 29  
1 Olga Ivanova Iecavas vsk 5 4 5 6 4 2 26  
17 Ieva Švarca Pumpuru vsk 4 6 5 5 4 2 26  
4 Luīze Priedīte Talsu VĢ 5 1 5 7 6,5 1 25,5  
16 Inga Blāķe Kuldīgas centra vsk 2 3 6 9 3 2 25  
12 Evita Baltiņa Valmieras Pārgaujas Ģ 2 2 4 5 3 3 19  
5 Jūlija Fjodorova Rīnūžu vsk 3 0 5 4 3 1 16