Dzeltenās kārtas rezultāti

9. klase 10. klase 11. klase 12. klase


9. klase

  9. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta 8.karta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Ķīnasts Dima Agnese Mariona Liepiņš Miniča Sviesc
2 Diāna Valdemāra M.Brimmerbergas Pļaviņu vsk 12.5 3.5 7.5 5.5 5 4 10 5.5 53.5 I
4 Aleksandra Panova Olaines 1. vsk 8 3.5 4 10 2 5 6 9.5 48 II
1 Lorēna Višņakova M.Brimmerbergas Pļaviņu vsk 9 3.5 7.5 9 3 2 8.5 5 47.5 III
3 Jānis Ozoliņs M.Brimmerbergas Pļaviņu vsk 9 3 7 3.5 5 4 7.5 7 46 4

10. klase

  10. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta 8.karta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Ķīnasts Dima Agnese Mariona Liepiņš Miniča Sviesc
12 Inga Drudze Tukuma Raiņa gimn 9 6 7.5 13 3 6 10 12 66.5 I
3 Lelde Pētersone Smiltenes ģimn 8 5.5 7 9.5 5 5 14 7 61 II
9 Liene Vasariņa Neretas vsk 9 4.5 4 12.5 5 4 9 11 59 III
7 Raitis Bundziņs Cēsu Valsts gimn 8.5 4.5 5.5 13 5 5 11.5 5.5 58.5 4
6 Anete Kalniņa Rīgas 84. vsk 11.5 2.5 6 11 3 3 12 8 57 5
10 Agnija Dēliņa Rīgas 49. vsk 7 4.5 4.5 10.5 4 3 9 5.5 48 6
13 Tīna Spavāne   7 2.5 3 13 3 3 10.5 6 48 7
4 Baiba Paegle Smiltenes ģimn 7 4.5 4.5 11.5 4 5 7 4 47.5 8
8 Jānis Dambītis Cēsu Valsts gimn 6 3 4 11.5 2 6 7.75 5 45.25 9
5 Krista Eglīte Smiltenes ģimn 7 2 4.5 7 5 3 4 8 40.5 10
11 Ilze Laukalēja Āgenskalna Valsts gimn 7 2 3.5 6.5 3 4 5.5 5 36.5 11
1 Lāsma Miezīte Ilmāra Gaiša Kokneses vsk 4 1 5.5 2 2 4 8.25 6 32.75 12
2 Aleksandra Korčevaja Bauskas 2. vsk 5 0.5 2.5 7 1 1 5 4 26 13

11. klase

  11. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta 8.karta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Ķīnasts Dima Agnese Mariona Liepiņš Miniča Sviesc
4 Madara Medne DACVG 11 8.5 9 14.5 5 3 11 10 72 I
2 Anda Aldiņa Jēkabpils Valsts gimn 12 5 6.5 13.5 5 7 8 8 65 II
11 Margarita Biļdina Rīgas 2. vsk 11 5 9.5 11 5 4 11 8 64.5 III
6 Laura Saldovere Neretas vsk 10 5 8.5 13 5 3 9 10 63.5 4
1 Elita Medvedja Līvānu 1. vsk. 9 2.5 6 13 6 5 13 8 62.5 5
3 Beāte Tūtere DACVG 11 4.5 8 12.5 3 5 9.5 8 61.5 6
5 Ginta Vasiļevska Cēsu Valsts gimn 8 4.5 7 12.5 4 5 12 8 61 7
12 Mingaile Kola Āgenskalna Valsts gimn 8 6 5.5 12.5 5 4 10 10 61 8
14 Guna Petaja Rīgas 6. vsk 9 3 10.5 13 5 5 7.5 7.5 60.5 9
7 Līga Vasarina Valmieras Valsts gimn 8 5 8.5 12.5 2 6 8.5 9 59.5 10
8 Anita Kaminska Jēkabpils Valsts gimn 12 5 5.5 10 3 5 9 8 57.5 11
13 Zane Laukalēja Āgenskalna Valsts gimn 8 7 4 11 5 4 9.5 5 53.5 12
10 Jānis Meinerts Rīgas 64. vsk 5 4.5 3.5 9 3 5 11.5 7 48.5 13
16 Anna Balode Olaines 1. vsk 7.5 5 4.5 3.5 3 3 11.5 7.5 45.5 14
15 Guna Sakaine Olaines 1. vsk 8 3 4.5 10.5 4 3 6 6 45 15
17 Lilija Aprupe RV1G         5 1 12.5 7 25.5 16
9 Astrīda Tāle RV1G 6               6 17

12. klase

  12. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta 8.karta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Ķīnasts Dima Agnese Mariona Liepiņš Miniča Sviesc
10 Ieva Švarce Pumpura vsk 9.5 5.5 7 13 4 2 11 8 60 I
11 Diāna Dančuka Pumpura vsk 9.5 4.5 4.5 14 5 2 10 10 59.5 II
2 Kristiāna Štēbele Cēsu Valsts ģimnazija 8 3.5 5.5 14 4 2 10 6.5 53.5 III
1 Ieva Broka Cēsu Valsts ģimnazija 7 3 6 11 4 2 11 9 53 4
6 Eduards Baķis Cēsu Valsts ģimnazija 7.5 4.5 5 10 2 3 11.75 7 50.75 5
4 Madara Martinsone Cēsu Valsts ģimnazija 9 4 4.5 7 4 4 9.25 6 47.75 6
5 Dāvis Rozītis Cēsu Valsts ģimnazija 7 3.5 2.5 11 4 4 7.5 6.5 46 7
7 Jana Tšernova Auces vsk 10 5.5 9 14 6       44.5 8
3 Jūlija Fjodorova Rinūžu vsk 3 1.5 3.5 10.5 5 4 4.25 6 37.75 9
8 Kristīna Tšernova Auces vsk 11 5 3 13.5 5       37.5 10
9 Linda Dadzīte Auces vsk 10 4.5 4.5 13 3       35 11