Baltās kārtas rezultāti

10. klase 11. klase 12. klase


10. klase

  10. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Līva Artūrs Liepiņš SvK Mario Agnese
3 Inga Drudze Tukuma Raiņa G 4,5 6 13 2 17,5 14 6 63 I
4 Linda Siliņa Grobiņas G 6 7 12 2 14 11 5,5 57,5 II
6 Emīls Gedrovics Āgenskalna VG 9,5 5 8 2 13 10 7 54,5 III
5 Liene Vasariņa Neretas vsk 4,5 3,5 11 2 13,5 11 6 51,5 4
2 Anete Kalniņa Rīgas 84. VSK 4,5 3 7 0 12 12 7 45,5 5
1 Lāsma Miezīte Ilmāra Gaiša Koknese VSK 6 3 9 0 13 9 5 45 6
7 Agnija Dēliņa Rīgas 49. vsk 1,5 4 4 0 9 6 7 31,5 7

11. klase

  11. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Līva Artūrs Liepiņš SvK Mario Agnese
26 Laura Saldovere Neretas vsk 11 6 11 0 16 17 7 68 I
24 Guna Sakaine Olaines 1. VSK 12,5 4 11 2 16,5 16 5 67 II
7 Artis Vansovičs Ziemeļvalstu G 11,5 7 14 0 11 15 6 64,5 III\4
17 Anda Aldiņa Jēkabpils VG 10 4 15 0 11,5 15 9 64,5 III\4
25 Līga Vasariņa Valmieras VG 12,5 5 10 2 16,5 13 5 64 5\6
27 Elza Apeināne Neretas vsk 10,5 6 13 2 10,5 16 6 64 5\6
1 Elīna Biele Ziemeļvalstu G 11 5 12 4 13,5 12 6 63,5 7
18 Toms Bartulsons Dobeles VG 10 5 9 2 14,5 12 7 59,5 8
2 Linda Šīrone Ziemeļvalstu G 9,5 3 9 0 15 15 7 58,5 9
21 Mingaile Kola Āgenskalna VG 11 5 9 2 14,5 10 6,5 58 10
11 Daina Šadurska Rīgas V1G 9,5 4 9 2 15 12 6 57,5 11
3 Baiba Ledaine Valmieras Pārgaujas G 10,5 2 13 2 17 8 4 56,5 12
12 Alise Griķe Ziemeļvalstu G 4 6 9 0 14 15 7,5 55,5 13
5 Daina Vēzīte Rēzeknes VG 5,5 6 8 0 18,5 11 5,5 54,5 14
14 Veronika Madesova Rīgas Juglas VSK 7,5 6 9 0 9 17 5 53,5 15\16
20 Jānis Krūmiņš Dobeles VG 10 5 11 0 10,5 11 6 53,5 15\16
8 Gerda Pētersone Aizputes VSK 8 5 6 0 13 13 7 52 17
6 Elza Broka Rēzeknes VG 5 5 10 0 15,5 10 6 51,5 18
4 Alise Gorčakova Āgenskalna VG 6 4,5 8 0 18 9 4 49,5 19
9 Laura Cipruse Rēzeknes VG 7,5 8 7 0 13 9 4 48,5 20
16 Margarita Biļģina Rīgas 2 vsk 8 6 9 0 5,5 13 6,5 48 21
22 Zane Laukalēja Āgenskalna VG 7,5 4 7 2 12,5 10 4 47 22
10 Jūlija Rutkovska Rēzeknes VG 8 7,5 2 2 10 13 4 46,5 23
19 Igors Sokolovs Dobeles VG 8 3 11,5 0 8,5 9 5,5 45,5 24
23 Arta Zelča Āgenskalna VG 6 4 9 0 16 7 3 45 25
13 Lelde Stupeņa Ziemeļvalstu G 2,5 4 5 2 7,5 8 5 34 26
15 Raivis Smukais Rīgas Juglas VSK 4 6 6 2       18 27

12. klase

  12. klase 1.kārta 2.kārta 3.kārta 4.kārta 5.kārta 6.karta 7.kārta punkti vieta
Nr.P.k Vārds Uzvārds Skola Kungs Līva Artūrs Liepiņš SvK Mario Agnese
16 Edgars Grinbergs Engures VSK 13,5 7 14 3 18 22 8 85,5 I
23 Liene Seņko Dobeles VG 9,5 6 15 2 14 14 8 68,5 II
20 Jānis Reiters Jēkabpils VG 9 7 14 0 13,5 14 7 64,5 III
14 Kristīne Kotova Valmieras Pārgaujas G 11 7 9 2 15,5 14 4,5 63 4
4 Zane Kušnere Ludzas PG 6 5 11 2 18,5 13 5 60,5 5
25 Laura Novada Āgenskalna VG 8,5 7 11 0 16 10 7,5 60 6
19 Eduards Baķis Cēsu VG 7,5 5 14 0 15,5 10 7,5 59,5 7
3 Aiga Plēgermane Jūrmalas VG 8 6 10 2 12,5 14 5,5 58 8\9
22 Ieva Erdmane Dobeles VG 10 8 9 2 14 9 6 58 8\9
21 Artūrs Pokšāns Salas PG 8 6 12 2 10 14 5 57 10
6 Sigita Berga Aizputes VSK 8,5 7 9 2 15 9 6 56,5 11
17 Luīze Priedīte Talsu VG 5 6 10 2 14,5 12 5,5 55 12
8 Kristiāna Štēbele Cēsu VG 9 6 9 2 14,5 8 6 54,5 13
12 Anastasija Rožnova Valmieras Pārgaujas G 7,5 4 10 4 11,5 10 7 54 14
1 Jana Tšernova Auces vsk 9,5 5 1 2 15 14 6 52,5 15
26 Jūlija Fjodorova Rinužu vsk 7,5 3 10 0 14 12 5 51,5 16
9 Agnese Kalniņa Talsu VG 8 6 7 2 11 9 8 51 17
7 Lauma Krišāne Talsu VG 7 6 8 2 13,5 8 6 50,5 18
24 Ieva Švarca Pumpura vsk 8 4 11 0 12,5 9 5 49,5 19
5 Laura Sviklāne Ludzas PG 6 5 8 0 12,5 8 7 46,5 20
2 Kristīne Tšernova Auces vsk 6 2 9 0 14,5 9 4,5 45 21\22
10 Margarita Gerasimova Valmieras Pārgaujas G 7 4 8 0 14 7 5 45 21\22
11 Simona Boroduško Valmieras Pārgaujas G 7,5 3 7,5 2 14 5 4 43 23
15 Māris Petrovs Valmieras Pārgaujas G 5,5 4 6 2 7,5 9 6,5 40,5 24
18 Marta Riekstiņa Cēsu VG 9,5 5 7 0       21,5 25
13 Evita Baltiņa Valmieras Pārgaujas G 2,5 4 3 2 6,5     18 26