Reģistrējies JBS !!!

Dzeltenās kārtas rezultāti

Nav komentāru

Šodien viss, izņemot tehnisko problēmu risināšanu, notiek ātri.
Šeku, reku dzeltenās kārtas rezultāti. 
Jauku dienu visiem un tiekamies 2. aprīlī!

Aktuālas izmaiņas kārtu kalendārā.

Nav komentāru

Sveiciens šodienā, cerams visiem ir lielisks nedēļas noslēgums!

Jau kārtā ziņojām, ka notikušas nozīmīgas izmaiņas datumos:

Nākamā kārta paredzēta nevis 5. martā, bet gan 12. martā!

Tagad šai ziņai pievienojas vel viena svarīga izmaiņa.

Baltās un Dzeltenās kārtas norises laiki ir mainīti vietām. Tātad 12. martā jūs sagaidīs nevis mikro un molekulārā bioloģija, bet gan Dzeltenā kārta ar zooloģiju. (Attiecīgi 2. aprīlī kārta būs Balta)

Mums žēl, ja kādam tas sagādājis kādas neērtības plānos, diemžēl šis ir viss, ko varam piedāvāt uz sirdssāpēm:

te ir mīlīgs ezis

 

Sarkanās kārtas rezultāti

Nav komentāru

Heijā!

Publiskai apskatei tiek pasniegti arī Sarkanās kartas rezultāti. Kā parasti diplomus nesagaidījušie varēs pie tiem tikt nākamajā kārtā. Tāpat uz plaukta gaida viena īpaša pīļu specbalva.

Drīz noderīgu materiālu sadaļā parādīsies izklaidējošā hormonu minēšanas darba sagatave un citas labas lietas.

Jauku visiem dienu! Uz tikšanos 12. martā! 

Oranžās kārtas rezultāti

Sveiciens šodienā!

Beidzot klāt arī Oranžās kārtas rezultāti.
Tie, kuri nepaspēja sagaidīt savus diplomus, tos varēs saņemt nākamajā nodarbībā, kas notiks 13. februārī.

Uz tikšanos sarkanajā kārtā!

Ziemassvētku lekcija par ķīmiju

Tev patīk Ziemassvētki un/vai ķīmija? Tad šī ir laba ziņa! Studenti no RTU un LU kopā izveidojuši lekciju par enerģiju, kas tiks ieturēta svētku noskaņās. Pasākums iekš Facebook ŠEIT un iespēja tam reģistrēties: ej.uz/parvertibas
(Tikai dari to 5. decembrī, lūdzu, jo citādi lekcija sakrīt ar JBS Oranžo kārtu.)

Ievadkārtas rezultāti

Hei! Beidzot ir notikusi arī JBS pirmā kārta šajā sezonā, kā arī pirmā kārta jaunajā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā.
Šeit varat redzēt kārtas rezultātus. Tie, kuri nepaspēja sagaidīt savus diplomus, tos varēs saņemt nākamajā nodarbībā, kas notiks 12. decembrī. Galerijas sadaļā atradīsiet arī kārtas bildes, bet nnoderīgu materiālu sadaļā- gan kārtu, gan lekcijas materiālus.

2015./16. sezonas sākums kopā ar citiem jaunajie dabaszinātniekiem

Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu skolu svētki „Daba un zinātne - aizraujoši!” notiks sestdien, 3. oktobrī, plkst. 10.00 – 15.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.
 
Svētku laikā skolēniem būs iespēja vienlaicīgi iepazīt visas sešas „Jauno skolas”, lai izvēlētos sev saistošāko turpmākajam mācību gadam. Sadarbojoties ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, tās visas dalībniekiem būs sarūpējušas aizraujošas eksakto mācību priekšmetu darbnīcas, kurās pētīt, eksperimentēt un risināt netradicionālus uzdevumus kopā ar vienaudžiem no visas Latvijas. Tāpat varēs izpētīt savas, iespējams, nākotnes otrās mājas svētku laikā jaunieši jau laikus varēs izmēģināt, kā tas ir – jauno LU Dabaszinātņu akadēmisko centru Torņakalnā, kas ir modernākā studiju ēka Baltijā.
 
Ikgadējie svētku atbalstītāji SIA „Metrum” un AS „Latvijas Valsts meži” sadarbībā ar SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” piedāvās iespēju iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas ļaus pārliecināties, ka eksaktās zinātnes ir aizraujoša un perspektīva joma nākotnes karjeras izvēlei.
 
Lai reģistrētos pasākumam, dodies uz šejieni. Atceries, ka laiks to izdarīt ir tikai līdz 25 septembrim!

Zaļās kārtas un sezonas rezultāti

Hei! Te nu tie būs- visu dalībnieku visas sezonas visi rezultāti!

Zaļās kārtas rezultāti ir šeit. Baltās un zaļās kārtas uzdevumu atbildes tagad ir noderīgu materiālu sadaļā.

Tad nu gaidi ziņu par aptaujas anketu, un šosezon tas arī viss. Gaidīsim Tevi arī nākamgad kā dalībnieku, bet, ja esi 12. klases skolēns- veiksmi eksāmenos un ceram Tevi satikt kā LU Bioloģijas fakultātes studentu šoruden jaunajā ēkā Torņakalnā! (:

 

Zaļās kārtas manuālis

Sveiks! Zaļā (un reizē arī noslēguma) kārta jau pēc mazāk nekā nedēļas, tāpēc pienācis īstais brīdis izlasīt tās instrukciju.
Šoreiz kārta notiks nevis Bioloģijas fakultātē, bet gan Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Tā kā daudzi dalībnieki varētu nezināt, kur tas atrodas, turp nebūs jādodas pašiem. Sākot no 10:00 reģistrācija kārtai notiks Bioloģijas fakultātē. Iziesim uz transportu plkst.10:30 (tātad jābūt ātrāk nekā parasti). Ja neesi Rīgas skolēns, vajadzēs nopirkt arī e-talonu ar 2 braucieniem (turp un atpakaļ), tas maksās € 2,30. Būtu jauki, ja Tu to izdarītu iepriekš, tomēr, ja nesanāk, nekas- varēsi nopirkt pirms pašas braukšanas. Ja nu kavēsi (to gan labāk nevajag), arī nekrīti panikā- atstāsim fakultātē kādu, ar ko varēsi doties uz Botānisko dārzu arī nedaudz pēc 11:00. Ja esi rīdzinieks, kuram sanāk tuvāk braukt uz Botānisko dārzu uzreiz- esi pie ieejas ap 10:50, dosimies iekšā kopā. 
Lielākā daļa uzdevumu būs veicami ārā, tāpēc paskaties laika prognozes un sagatavojies laikapstākļiem atbilstoši (ja nebūs sniega vētra, tad arī nokrišņu gadījumā pa āru tāpat būs jāvazājas). Atceries arī paņemt līdzi ko ēdamu, jo Botāniskā dārza tuvumā ēdamvietu nav, būs jāiztiek ar savam sviestmaizēm. Vēl paķer arī cietāku pamatni rakstīšanai, ja vien neesi gatavs katru reizi spiest lapu pret zemi, koku vai ceļgalu.
Laika plānošana vēl nav pabeigta, bet mēģināsim tikt galā līdz 16:30 (precīzāks laika plānojums tiks ievietots šeit laikā līdz trešdienas vakaram). Tā kā gan jau zini- parasti viss nenotiek kā plānots, tāpēc visdrīzāk tik ātri prom netiksiet (jo atceries arī, ka tiks apbalvoti kopvērtējumā labākie, kas prasa vairāk laika nekā parasti). Gaidot rezultātus, varēsi paklīst pa Botdārzu un papriecāties par augiem, nejūtot smago atbildības nastu par to, ka uzdevumi jāizpilda labāk nekā citiem.
 
Svarīgākais vēlreiz:
Ieeja Botāniskajā dārzā, protams, bez maksas.
Priecīgu maija sākumu un tiekamies sestdien!
 
Such pavasaris.

Baltās kārtas rezultāti

Te nu būs arī baltās kārtas rezultāti. Apsolām drīzumā ielikt arī kārtas pie citiem labumiem. Pagaidām atpūtieties, nākamreiz tiksimies tikai maijā!

Fotogrāfijas no kārtas atrodamas ŠEIT.